پرش لینک ها

بررسی تجهیز کوانتوم اسکالار i6000

در این پست به صورت تخصصی به بررسی تجهیز کوانتوم اسکالار i6000 میپردازیم. با ما همراه شوید.

ربات های دوگانه فعال/ فعال

کوانتوم اسکالار i6000 دارای گزینه قابل دسترسی برای ربات های دوگانه فعال/ فعال است. این ویژگی عملکرد بهتر library به دلیل دو ربات فعال را به صورت همزمان ارائه می کند. همچنین این ویژگی قابلیت دسترسی به سیستم را افزوده است، به طوری که library عملیات معمولی را ادامه می دهد اگر یک ربات با شکست مواجه شود. علاوه بر این، ربات ها به صورت آنلاین قابل تعویض هستند و اجازه می دهند که در حین جایگزینی ربات عملیات ادامه یابد و پس از آن اقدامات فعال/ فعال آغاز شود بدون این که library خاموش شود یا در حالت غیر فعال قرار گیرد.

مدیریت ساده شده در فضای دیسک کوانتوم اسکالار

علاوه بر ارائه ابزارهای مدیریت library، library های کوانتوم اسکالار رابط های بسیار متفاوتی را ارائه می دهند و به library اجازه می دهند تا به صورت متمرکز همراه با دیسک کاربران مدیریت شود.
ابزارهای مدیریت مرکزی با استفاده از این رابط ها می توانند library های iLayer را از راه دور کشف کنند، پیکربندی های آن ها را مشاهده کنند (ماژول ها، درایو ها و پورت ها) و اطلاعات بیشتر درباره آن ها شامل ID شماره سریال، نسخه های فریم ور و داده های پیکربندی سیستم را ببینند. کاربران با وجود برخی ابزارهای مدیریتی می توانند رابط مدیریت راه دور library را از طریق کنسول اجرا کنند و یک نقطه کنترل را برای تمامی منابع ذخیره سازی در محیط ارائه کنند. شرکت فنا نماینده فروش کوانتوم در خدمت شماست.

با وجود libraryهای Scalar، مدیران سیستم می توانند زمان مورد نیاز برای حفظ محیط شبکه ذخیره سازی و بکاپ گیری اطلاعات خود را با استفاده از یک رابط واحد حفظ کنند تا بتوانند تمامی عناصر در بک آپ گیری از میزبان ها- SAN، NAS و library را مدیریت کنند.

امنیت داده های حیاتی با کوانتوم اسکالار

از آنجایی که کاربران داده ها را برای مدت زمان طولانی تر ذخیره می کنند، نیاز به حفاظت از صحت داده ها از اهمیت خاصی برخوردار است. مطالعات موسسه Ponemon در سال 2009 نشان می دهد که 85 درصد از تمامی شرکت های بررسی شده حداقل یک مورد نقض داده ها را در 12 ماه گذشته تجربه کرده امد و هزینه متوسط یک نقض حدود 6.75 میلیون دلار بوده است. Libraryهای Scalar دارای راهکاری برای کمک به حفاظت از داده ها هستند.
Tape درایوها در libraryهای کوانتوم اسکالار از یک الگوریتم مبتنی بر استاندارد برای رمزنگاری داده ها استفاده می کنند. هنگامی که داده ها رمزنگاری می شود، کاربران نیازمند راهی برای مدیریت کلیدهای رمزنگاری برای باز کردن داده ها در زمان مناسب هستند. Libraryهای Quantum Scalar از استاندارد KMIP برای مدیریت کلید پشتیبانی می کنند و به مشتریان اطمینان می دهند که دارای انتخابی در راهکارهای مدیریت کلید هستند. همچنین Quantum راهکار مدیر کلید Scalar (SKM) را برای ارائه یک راهکار متمرکز و فعال مدیریت کلید فراهم می کند و به کاربران اجازه می دهد تا داده های حیاتی خود را امن کنند. از این رو امنیت داده های حیاتی با کوانتوم اسکالار به خوبی فراهم می شود.