فنا
شرکت فراناب افزار آریا

تقدیر و گواهینامه ها

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۱۳

نرم افزار

گواهی نامه نمایندگی فروش، آموزش، استقرار و پشتیبانی محصولات گام الکترونیک

ردیفنام شرکت / موسسهحوزه فعالیتخدمات ارائه شدهتقدیر نامه
۱سازمان بهزیستی کشوربهزیستینصب و راه اندازی ذخیره ساز (storage) emc
۱دانشگاه علوم اقتصادیدانشگاهتولید و استقرار و پشتیبانی سامانه ثبت نام و گزارش گیری پروژه ملی آموزش مالیات بر ارزش افزوده
۲موسسه فرهنگی خورشید اندیشهآموزشگاه پیام نوراین موسسه نرم افزار سرا را تهیه نموده است و هم اکنون برروی سایت daneshejavid.ir نصب می باشد.
۳موسسه آموزش عالی مهرپویانآموزش دوره های MBAاین موسسه نرم افزار پاطاق را تهیه نموده است و وب سایت های mba.ir ، business.ir و immigration-aryarad.com را توسط این نرم افزار طراحی کرده اند.
۴آموزشگاه نیمکتآموزشگاه آمادگی کنکوراین آموزشگاه نرم افزار سرا را از شرکت فنا تهیه نموده است و در حال حاضر بر روی وب سایت nimkat-ac.com از این نرم افزار استفاده می کند.
۵شرکت مهندسی کاکتوسارائه دهنده نرم افزارهای حسابداری و مالیشرکت مهندسی کاکتوس از این نرم افزار (پاطاق) جهت طراحی وب سایت خود به آدرس cactus.ir استفاده نموده است.شرکت مهندسی کاکتوس
۶شرکت علم و اندیشه آرینآموزشگاه عالی آزاد کامپیوترآموزشگاه عالی آزاد علم و اندیشه آرین از نرم افزار سرا برای مکانیزه کردن سیستم آموزشی خود استفاده می کند. هم اکنون نرم افزار سرا بر روی وب سایت این موسسه به آدرس aryantvto.ir نصب می باشد.
۷آموزشگاه عرفانآموزشگاه آمادگی کنکورآموزشگاه عرفان که نمایندگی قلم چی را دارد از نرم افزار سرا بر روی شبکه داخلی (Local) خود استفاده می کند.
۸آموزشگاه دانش پژوهانآموزشگاه آمادگی کنکور وابسته به قلم چیآموزشگاه دانش پژوهان از نرم افزار سرا بر روی شبکه داخلی (Local) خود برای بهبود وضعیت مدیریت آموزشگاه، استفاده می کند.
۹شرکت کابیله پرشیا تولید حرفه ای شیرشرکت کابیله پرشیا برای طراحی وب سایت خود از نرم افزار پاطاق بر روی آدرس cabille.com استفاده می کند.شرکت کابیله پرشیا
۱۰مجموعه فرهنگي آموزشي ميرداماد مجموعه مدارس ( مدرسه ابتدايي،‌راهنمايي، دبيرستان و پيش دانشگاهي)نرم افزار سرا به منظور مديريت ثبت نام ها و پرداخت هاي دانش آموزان كليه مدرسه هاي زيرمجموعه و گزارش هاي مالي به صورت يكپارچه و متمركز در اين مركز نصب و راه اندازي شده است.
۱۱موسسه فرهنگي آموزشي فكر برترمركز كنكور كارداني پيوسته و كارداني به كارشناسياين موسسات به صورت يك پارچه مديريت مي شوند لذا نياز به يك نرم افزار جامع براي مديريت سه شعبه ي اين مجموعه يك نياز مبرم و اساسي به شمار مي آمد از اين سو آقاي رنجبر تصميم به استفاده از نرم افزار سرا به منظور تسهيل امور مديريت شعبه هاي مختلف آموزشگاه گرفتند.
۱۲آموزشگاه زبان سینادآموزشگاه زباناین آموزشگاه از نرم افزار سرا برای مکانیزه کردن سیستم آموزشی خود استفاده می کند. هم اکنون نرم افزار سرا بر روی وب سایت این موسسه به آدرس sinad24.com نصب می باشد.

 

 

شبکه و امنیت

گواهی نامه نمایندگی فروش و خدمات فنی پشتیبانی محصولات امنیت شبکه سایبروم

ردیفنام شرکت / موسسهحوزه فعالیتخدمات ارائه شدهتقدیر نامه
۱شرکت رادیاتور ایران (سهامی عام)صنایع خودروسازینصب و راه اندازی سایبروم (Cyberoam)
۲شرکت بهنوشصنایع غذایینصب و راه اندازی سایبروم (Cyberoam)
۳اریکه ایرانیانمجموعه فرهنگی و ورزشینصب و راه اندازی سایبروم (Cyberoam)
۴موسسه فرهنگی عمره سعادتموسسه فرهنگی زیارتینصب و راه اندازی سایبروم (Cyberoam)
۵لوازم خانگی کنتولید کننده لوازم خانگینصب و راه اندازی سایبروم (Cyberoam)لوازم خانگی کن
۶شرکت سرمایه گذاری رناشرکت سرمایه گذارینصب و راه اندازی سایبروم (Cyberoam)
۷شرکت سرمایه گذاری رناشرکت سرمایه گذارینصب و راه اندازی EPDP
۸سازمان امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالینصب و راه اندازی Cyberoam
۹موسسه فرهیختگان جوانموسسه فرهنگی هنرینصب و راه اندازی Cyberoam

 

 

 

 

 

مشتریان ما