تقدیر و گواهینامه ها

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۱۳

نرم افزار

گواهی نامه نمایندگی فروش، آموزش، استقرار و پشتیبانی محصولات گام الکترونیک

ردیف نام شرکت / موسسه حوزه فعالیت خدمات ارائه شده تقدیر نامه
۱ دانشگاه علوم اقتصادی دانشگاه تولید و استقرار و پشتیبانی سامانه ثبت نام و گزارش گیری پروژه ملی آموزش مالیات بر ارزش افزوده
۲ موسسه فرهنگی خورشید اندیشه آموزشگاه پیام نور این موسسه نرم افزار سرا را تهیه نموده است و هم اکنون برروی سایت daneshejavid.ir نصب می باشد.
۳ موسسه آموزش عالی مهرپویان آموزش دوره های MBA این موسسه نرم افزار پاطاق را تهیه نموده است و وب سایت های mba.ir ، business.ir و immigration-aryarad.com را توسط این نرم افزار طراحی کرده اند.
۴ آموزشگاه نیمکت آموزشگاه آمادگی کنکور این آموزشگاه نرم افزار سرا را از شرکت فنا تهیه نموده است و در حال حاضر بر روی وب سایت nimkat-ac.com از این نرم افزار استفاده می کند.
۵ شرکت مهندسی کاکتوس ارائه دهنده نرم افزارهای حسابداری و مالی شرکت مهندسی کاکتوس از این نرم افزار (پاطاق) جهت طراحی وب سایت خود به آدرس cactus.ir استفاده نموده است.
۶ شرکت علم و اندیشه آرین آموزشگاه عالی آزاد کامپیوتر آموزشگاه عالی آزاد علم و اندیشه آرین از نرم افزار سرا برای مکانیزه کردن سیستم آموزشی خود استفاده می کند. هم اکنون نرم افزار سرا بر روی وب سایت این موسسه به آدرس aryantvto.ir نصب می باشد.
۷ آموزشگاه عرفان آموزشگاه آمادگی کنکور آموزشگاه عرفان که نمایندگی قلم چی را دارد از نرم افزار سرا بر روی شبکه داخلی (Local) خود استفاده می کند.
۸ آموزشگاه دانش پژوهان آموزشگاه آمادگی کنکور وابسته به قلم چی آموزشگاه دانش پژوهان از نرم افزار سرا بر روی شبکه داخلی (Local) خود برای بهبود وضعیت مدیریت آموزشگاه، استفاده می کند.
۹ شرکت کابیله پرشیا  تولید حرفه ای شیر شرکت کابیله پرشیا برای طراحی وب سایت خود از نرم افزار پاطاق بر روی آدرس cabille.com استفاده می کند.
۱۰ مجموعه فرهنگي آموزشي ميرداماد  مجموعه مدارس ( مدرسه ابتدايي،‌راهنمايي، دبيرستان و پيش دانشگاهي) نرم افزار سرا به منظور مديريت ثبت نام ها و پرداخت هاي دانش آموزان كليه مدرسه هاي زيرمجموعه و گزارش هاي مالي به صورت يكپارچه و متمركز در اين مركز نصب و راه اندازي شده است.
۱۱ موسسه فرهنگي آموزشي فكر برتر مركز كنكور كارداني پيوسته و كارداني به كارشناسي اين موسسات به صورت يك پارچه مديريت مي شوند لذا نياز به يك نرم افزار جامع براي مديريت سه شعبه ي اين مجموعه يك نياز مبرم و اساسي به شمار مي آمد از اين سو آقاي رنجبر تصميم به استفاده از نرم افزار سرا به منظور تسهيل امور مديريت شعبه هاي مختلف آموزشگاه گرفتند.
۱۲ آموزشگاه زبان سیناد آموزشگاه زبان این آموزشگاه از نرم افزار سرا برای مکانیزه کردن سیستم آموزشی خود استفاده می کند. هم اکنون نرم افزار سرا بر روی وب سایت این موسسه به آدرس sinad24.com نصب می باشد.

 

 

شبکه و امنیت

گواهی نامه نمایندگی فروش و خدمات فنی پشتیبانی محصولات امنیت شبکه سایبروم

ردیف نام شرکت / موسسه حوزه فعالیت خدمات ارائه شده تقدیر نامه
۱ شرکت رادیاتور ایران (سهامی عام) صنایع خودروسازی نصب و راه اندازی سایبروم (Cyberoam)
۲ شرکت بهنوش صنایع غذایی نصب و راه اندازی سایبروم (Cyberoam)
۳ اریکه ایرانیان مجموعه فرهنگی و ورزشی نصب و راه اندازی سایبروم (Cyberoam)
۴ موسسه فرهنگی عمره سعادت موسسه فرهنگی زیارتی نصب و راه اندازی سایبروم (Cyberoam)
۵ لوازم خانگی کن تولید کننده لوازم خانگی نصب و راه اندازی سایبروم (Cyberoam)
۶ شرکت سرمایه گذاری رنا شرکت سرمایه گذاری نصب و راه اندازی سایبروم (Cyberoam)
۷ شرکت سرمایه گذاری رنا شرکت سرمایه گذاری نصب و راه اندازی EPDP
۸ سازمان امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی نصب و راه اندازی Cyberoam
۹ موسسه فرهیختگان جوان موسسه فرهنگی هنری نصب و راه اندازی Cyberoam

 

 

 

 

 

مشتریان ما