فنا
شرکت فراناب افزار آریا

قيمت سايبروم و قيمت ماژول هاي سايبرم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
نوسندهتوضیحات
ateguiisaa

ارسال ها : ۱
موقعیت : N/A
ارسال شده : ۱۳۸۹/۰۹/۱۶ ۱۲:۴۸:۳۳ عصر  

چگونه مي توان قيمت ماژول هاي سايبرم را دريافت كرد؟ از كدام شركت مي توان پيش فاكتور دريافت نمود؟ قيمت ها چه مدت اعتبار خواهند داشت؟

saeed

ارسال ها : ۴
موقعیت : N/A
ارسال شده : ۱۳۸۹/۱۱/۱۹ ۰۳:۴۸:۳۶ عصر  

قیمت های مدل های مختلف سایبروم را می توانید از نمایندگان این محصول دریافت نمایید که شرکت مهندسی فرا ناب افزار آریا یکی از همین نماینده ها است. جهت ارتباط با شرکت می توانید اطلاعات تماس شرکت را در صفحه ارتباط با ما ملاحظه فرمایید.

قیمت ها فقط برای ماژول های زیر سالیانه محاسبه می گردد.

Antivirus & Antispam & IPS & Web & Application Filter

h.farmani

مدیر
ارسال ها : ۱۵
موقعیت : N/A
ارسال شده : ۱۳۹۰/۰۳/۱۷ ۰۳:۵۵:۲۸ عصر  

با توجه به اینکه ارائه قیمت روز مدل های مختلف سایبروم و ماژول های آن وابسته به پارامترهای متغیری مانند قیمت دلار و  هزینه حمل و نقل و … است و از طرفی تعدد مدل ها و ماژول های آن زیاد است، نمی توان لیست قیمت کلی را در اختیار بازدیدکنندگان سایت و عموم قرار داد ولی مشتریان بر حسب مورد می توانند استعلام قیمت نمایند. برای استعلام قیمت از طریق ایمیل می توانید مدل انتخابی خود را ابتدا از روی فایل های مشخصات فنی سایبروم انتخاب نموده و درخواست خود را به آدرس sales@fanaa.ir ارسال نمایید. بطور کلی محصولات UTM سایبروم (فقط دستگاه) از حدود ۱۰۰۰ دلار الی ۵۰٫۰۰۰ دلار (البته نوع سناریوی اجرایی، نوع لایسنس ها و تعداد دستگاه های مورد استفاده و شرایط اجرای پروژه هم بی تاثیر در قیمت نیست) متغیر است.

b.darabi

ارسال ها : ۱۵
موقعیت : N/A
ارسال شده : ۱۳۹۱/۰۵/۱۰ ۱۲:۴۵:۳۶ عصر  

جهت دریافت قیمت سایبروم می توانید به قسمت قیمت سایبروم مراجعه نمایید.

درج نظر

پاسخی بگذارید

مشتریان ما