فنا
شرکت فراناب افزار آریا

نمایندگی فروش نرم افزار Parallels 2X

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۵

نرم افزار ۲x application server می تواند کلیه نرم افزار های تحت ویندوز با استفاده از پروتکل RDP تحت وب در خارج از سازمان در اختیار کاربر قرار دهد. با نصب برنامه های دلخواه کاربران و نرم افزار ۲X Parallel تنها روی یک ویندوز می توانید هر نرم افزار را بصورت اختصاصی در اختیار یک کاربر یا گروهی از کاربران قرار دهید.

نرم افزار Parallels 2X چیست

نرم افزار ۲X این امکان را به کاربران میدهد از راه دور و بصورت Dynamic با نرم افزار خود کار کنند. ارائه یک راهکار ساده و مقرون به صرفه با کمترین میزان اشغال Resource یک سیستم می تواند نشان از قدرت یک محصول باشد. کمپانی ۲X برای رقابت با سایر شرکت ها در زمینه رایانش ابری توانسته محصولی با قابلیت بالا، Scalable و نیاز یه پهنای باند کمتر تولید و عرضه کند.
شرکت ۲X Parallel به عنوان اولین شرکتی است موفق به دریافت اولین جایزه در ارائه Desktop های مجازی، برنامه های کاربردی و Thin Client ها در یک Package نرم افزاری شده است. با راه اندازی ۲X Application Server به منظور Desktop مجازی یا برنامه کاربردی با Platform های ویندوزی، iOS، Mac و Blackberry می توان با آن ارتباط برقرار نمود و طبق تنظیمات و پالیسی داده شده به User مورد نظر پروفایل آن باز می شود. در این نوع زیر ساخت کلیه پردازش ها ۲X Application Server انجام می شود و فقط یک UI به کاربر نشان داده می شود که کاربر با کلیک در هر نقطه ای دستور را به سرور ارسال میکند.
می توان گفت ۲X اولین شرکتی است Virtual Desktop و نرم افزار را بصورت ریموت در قالب یک محصول معرفی کرده است همچنین اولین شرکت طراح برای Application ویندوزی و Virtual Desktop برای Facebook می باشد که Facebook را به یک ابزار قدرتمند تجاری تبدیل نمود.

مشتریان ما