پرش لینک ها

نمایندگی Quantum Scalar i3

استفاده آسان، مقیاس پذیر و کارآمد
Scalar® i3 tape library برای کاربری آسان از مرحله راه اندازی اولیه تا مدیریت در مرحله ی اجرا طراحی شده است. ویژگی هایی چون عیب یابی فعال iLayer™، مقیاس پذیری ظرفیت براساس تقاضا (CoD)، منابع تغذیه مجاز 80 PLUS® و بالاترین تراکم ذخیره سازی تضمین می کند که Scalar i3 در هزینه های فراتر از هزینه اولیه صرفه جویی می کند. به عنوان یک مشتری خواهید دید که چرا Scalar سهم اعظمی از بازار اتوماسیون LTO را به خود اختصاص داده است. برای استعلام قیمت کوانتوم مدل Scalar i3 و دیگر مدل ها با نمایندگی Quantum فراناب افزار آریا در تماس باشید.

Quantum Scalar i3 چیست؟

Scalar i3 یک tape library است که در فضاهای کوچک تا متوسط طراحی شده است و دارای ویژگی هایی چون صرفه جویی در زمان و هزینه است. نرم افزار مدیریت Scalar iLayer که سبب کاهش زمان مدیریت و بهبود آپ تایم سیستم می شود، برای کارآمدی بیشتر و تجربه کاربری راحت تر به روز شده است. Scalar i3 می تواند از 25 اسلات کارتریج تا حداکثر 200 اسلات یا PB براساس تقاضا پشتیبانی کند و برنامه ریزی و بودجه بندی ظرفیت را ساده می کند. همچنین طراحی کارآمد آن با ویژگی هایی همچون بالاترین تراکم ذخیره سازی و منابع تغذیه مجاز 80 PLUS به مشتریان این امکان را می دهد تا اثر tape خود را به عنوان بخشی از استراتژی پشتیبان/ DR و آرشیوهای ساختاری کاهش دهند.

مزایای ویژه Quantum Scalar i3

کاهش زمان مدیریت Scalar i3

نرم افزار مدیریت Quantum’s iLayer در هسته هر Scalar library کاملا بروزرسانی شده است و مدیریت و راه اندازی سیستم را بسیار ساده تر می کند. یک رابط مدیریت بصری به کاربران کمک می کند تا به سرعت وارد مرحله راه اندازی شوند. همچنین ویژگی عیب یابی فعال این اطمینان را میدهد که سیستم در حال کار است و این کنترل را با حداقل میزان درگیر کردن مدیر سیستم انجام می دهد و در زمان و هزینه های عملیاتی صرفه جویی می کند

مدیریت رشد داده ها Scalar i3

در حالی که Scalar i3 به عنوان یک tape library با مدیریت ساده، مقرون به صرفه و برای سازمان های کوچک طراحی شده است، انعطاف پذیری لازم برای رشد در راستای تغییر نیازهای ذخیره سازی را دارد. Scalar i3 می تواند اسلات های کارتریج را از 25 تا 200 مورد افزایش دهد که این تغییر به صورت افزایش 25 اسلاتی براساس ظرفیت بر مبنای تقاضا (CoD) انجام می شود و ظرفیت LTO-8 فشرده را از 750 TB تا حداکثر 6 PB افزایش می دهد. همچنین Scalar i3 از 1 تا 12 عدد tape drive را پشتیبانی می کند و به کاربران این امکان را می دهد تا عملکرد read/write را مطابق با نیاز متعادل کنند.

حداکثر راندمان و حداقل هزینه ها در Scalar i3

Scalar i3 با ویژگی هایی با کارآیی بالا به منظور به حداقل رساندن هزینه های کلی ذخیره سازی طراحی شده است. ویژگی هایی چون بالاترین تراکم ذخیره سازی (کاهش اثر تمرکز داده با حداکثر 6 PB در تنها 12 یونیت) و منابع تغذیه مجاز 80 PLUS (نیاز به کمترین توان و خنک کنندگی)، هزینه های عملیاتی ذخیره سازی داده ها را برای حفاظت در برابر باج افزارها برای حفظ بلند مدت داده های آرشیو شده به حداقل می رساند.