فنا
شرکت فراناب افزار آریا

خرید Eset با قیمت مناسب در نمایندگی فروش

کمپانی ESET محصولات anti-virus و Firewall خود را به عنوان ESET nod 32 معرفی کرده است. این شرکت در سال ۱۹۹۲ در اسلواکی تاسیس شد و به عنوان موفق ترین شرکت در سال های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۰ در اسلواکی شناخته شده است.

مشخصات محصول

یک دیوایس یا یک شبکه کامپیوتری ممکن است به روش های متعددی از جمله USB آلوده به ویروس، CD/DVD آلوده به ویروس، مرورگر و یا Ransomware آلوده شود، وجود یک آنتی ویروس قوی می تواند از این اتفاق جلوگیری کند. شرکت ESET یک شرکت پیشرو در زمینه تولید محصولات امنیتی توانسته خود را به خوبی نشان دهد. آنتی ویروس ESET می تواند سیستم شما را در مقابل ویروس ها، Malware، rootkis، ransomware و phishing محافظت کند. با وجود قابلیت های ذکر شده همچنان محصولات ESET محصولاتی ارزان و سبک هستند که نسبت به خیلی از آنتی ویروس ها ریسورس زیادی اشغال نمی کنند. نسخه تحت شبکه آنتی ویروس مانند سایر آنتی ویروس های تحت شبکه دارای یک کنسول مرکزی است که تمام فعالیت های کلاینت ها را به آن ارسال می کند و کاربر Admin می تواند گزارش های خود را بصورت  Customize ببیند.

کمپانی ESET تنها روی پلتفرم های ویندوزی اقدام به تولید محصول نکرده است بلکه پلتفرم های Android و Mac را نیز پشتیبانی میکند. عموم مردم محصولاتEset  را فقط با نام NOD 32 می شناسند، در حالی که این شرکت دو محصول دیگر هم در زمینه امنیت با نام های ESET Internet Security و ESET Smart Security Premium تولید کرده است. جدول زیر مقایسه محصولات ESET روی Platform ویندوزی را نشان می دهد:

ESET NOD32 Antivirus ESET Internet Security ESET Smart Security Premium
Award-winning antivirus
Life without ransomware
Bank and shop online carefree
Smart home devices protected
All my passwords in one place
My private content safe 

درج نظر

پاسخی بگذارید

مشتریان ما