سرا کمينه
  

 نرم افزار حسابداری آموزشگاه کمينه

نرم افزار حسابداری آموزشگاه

نرم افزار حسابداری آموزشگاه سرا با ارائه امکاناتی جهت مدیریت اطلاعات مالی افرادی که در موسسه آموزشی ثبت نام می نمایند و نیز مدیریت هزینه های موسسه آموزشی مناسب جهت مدیریت مالی آموزشگاه می باشد. مدیریت پرداخت های نقدی، فیش های بانکی، پرداخت های از طریق دستگاه کارتخوان، چک ها، اقساط، و یاد آور هایی جهت موعد سر رسید چک ها و اقساط این امکان را فراهم می کند که مدیریت مالی موسسه آموزشی ساده تر انجام پذیرد.  "ســرا" نرم افزاری است جامع جهت مدیریت آموزش و آموزشگاه ها که با هدف آسان سازی مدیریت امور بخش های مختلف یک آموزشگاه تولید شده است. با توجه به طراحی تحت وب این نرم افزار شما می توانید در فضای اینترنت و یا اینترانت (شبکه داخلی) در هر زمان و از هر مکان به امور کاری خود رسیدگی و یا گزارش های متنوع از آن استخراج کنید. در این سامانه کلیه امور مربوط به جذب و ثبت نام دانش آموزان، دریافت و پرداخت های مالی، پذیرش، صدور انواع کارنامه، مدیریت شیوه نامه ها، کلاس، دوره، ترم، درس، رشته و برگزاری و چاپ آزمون، بانک سوالات، ارتباط با دستگاه های تصحیح اوراق OMR، مدیریت و پیگیری امور پشتیبانان و مشاورین، سوابق دانش آموزان، پیام رسان داخلی، ارسال SMS و ایمیل جمعی، مدیریت محتوای وب سایت، انواع گزارش های مدیریتی و ده ها ویژگی کاربردی دیگر مکانیزه شده است.
  

 نرم افزار مدیریت آموزشگاه کمينه

نرم افزار مديريت آموزشگاه و مدرسه

نرم افزار سرا با امكانات متنوع و كاربردي و با هدف افزايش كارايي و بازده موسسات آموزشي طراحي شده است. كليه زيرسيستم هاي اين نرم افزار بر پايه ي يك بانك اطلاعاتي متمركز و واحد بنا شده است و در عين حال كه كليه بخش هاي مديريتي يك موسسه آموزشي را پوشش مي دهد، قابليت جداسازي و استفاده از ماژول هاي مورد نياز موسسات با توجه به نوع عملكرد آن ها نيز وجود دارد. زيرسيستم هاي اصلي نرم افزار در تصوير فوق نمايش داده شده اند. هركدام از رنگ ها در تصوير نشان دهنده ي دسته اي از زير سيستم ها است كه در جدول زير  توضيحات رنگ بندي ها نمايش داده شده است.

سبز روشن اين بخش ها شاكله ي اصلي نرم افزار را تشكيل مي دهند و بدون آن ها كار با اين نرم افزار مقدور نمي باشد.
سبز تيره ماژول هايي كه بسته به نياز موسسات و ارگان هاي آموزشي قابل انتخاب مي باشند.
آبي در صورت استفاده از نرم افزار بر روي بستر اينترنت، براي موسسات آموزشي كاربردي تر خواهند بود.

كليه اطلاعات و دسترسي هاي اين زيرسيستم ها قابل تفكيك براي شعبه هاي مختلف يك مجموعه ي آموزشي بوده و در عين حال توان گزارش گيري از اطلاعات سيستم به صورت مجزا براي هر شعبه و تجميعي براي كليه شعب در اختيار مدير موسسات آموزشي مي باشد. به منظور مشاهده ي جزئيات هريك از زيرسيستم ها مي توانيد از لينك هاي مربوط به هر زيرسيستم در بخش زير استفاده نماييد:

اطلاعات پايه - پيش ثبت نام - ثبت نام و امور دانش آموز - مديريت امور كلاس ها - آزمون و نظرسنجي - مديريت امور اداري - مديريت امور مالي - مديريت كاربران، نقش ها و سطوح دسترسي - پورتال موسسه آموزشي 

  

 نسخه آزمايشي سرا کمينه

در صورتي كه شما قبلا سيستم مديريت آموزش سرا را تهيه نموده ايد و اكنون قصد تصميم گيري براي ارتقاي نرم افزار خود به نسخه جديد را داريد و يا اين كه با نرم افزار آشنا نيستيد و مي خواهيد با ما‍ژول هاي اين سامانه مديريتي آشنا شويد مي توانيد از نسخه ي آزمايشي سرا استفاده نماييد.

  

دپارتمان نرم افزار
محصولات، خدمات و راهكارهاي نرم افزاري فنا راه حلي مناسب در پيش روي مديران سازمان ها و موسسات سطح كشور مي باشد.
ادامه...
دپارتمان شبكه و امنيت
شرکت فنا با سابقه اجرایی حرفه ای در حوزه مشاوره، پیاده سازی، فروش محصولات بين المللي و ارايه راه حل هاي شبكه و امنيت شبكه آماده ارائه خدمات مي باشد.
ادامه...
پشتیبانی
واحد پشتيباني فنا با استفاده از كانال هاي ارتباطي مختلف آماده ارايه خدمات به مشتريان (توليدات فنا و محصولات بين المللي) ارايه شده مي باشد.
ادامه...
معرفی فنا
فنا با آرمانهاي فرا مرزي و اشتياق و انرژي فراگير، و بهره گيري از تکنولوژي هاي روز IT، با توسعه و پيشرفت سازمان شما، به توسعه فضای کسب و کار ایران می اندیشد.
ادامه...
آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، پایین تر از میدان ولی عصر، کوچه ولدی ساختمان شماره 81 واحد 7
تلفن تماس: 88934230-88808310- 88891983
فکس: 88807486
با ما مدیران همیشه در سازمان هستند.
کلیه حقوق این پورتال متعلق به شرکت فنا می باشد.