پرش لینک ها

تصاویر سرا

تصاویر سرا کمينه


نمایی از کنترل پانل نرم افزار سرا را مشاهده می نمایید. هر کاربر پس از ورود به نرم افزار با توجه به امکاناتی که در دسترس وی قرار گرفته است، کنترل پانل ویژه خود را مشاهده می نماید. در این بخش علاوه بر دسترسی به قسمت های مختلف نرم افزار، هشدارهایی مبنی بر کارهای انجام نشده، نامه های خوانده نشده، هشدارهای مالی مربوط به پرداخت ها و دریافت های مالی و … مشاهده می شود. علاوه بر این در کنار هر کدام از امکانات نرم افزار توضیحات خلاصه ای درج شده است که کاربری نرم افزار را ساده تر نموده است.


یکی از مراحل مدیریت آموزشگاه، تعریف کلاس ها می باشد. این فرم به نحوی ایجاد شده است که شما نیازی به تایپ اطلاعات مورد نظر خود ندارید  و به سرعت می توانید کلاس مورد نظر خود را تعریف کنید. پس از تعریف کلاس می توانید دانش آموزان را در کلاس مورد نظر ثبت نام نمایید.


به هنگام ثبت نام دانش آموز، پس از درج اطلاعات اولیه وی، کلاس هاو دوره های مورد نظر برای وی انتخاب می گردد و شهریه کلاس ها با محاسبه تخفیف داده شده محاسبه و در پرونده مالی دانش آموز درج می گردد..


پرونده دانش آموز شامل اطلاعات دانش آموز و امکاناتی برای مدیریت دانش آموزان می باشد. لیستی از کلاس های هر دانش آموز هم در پایین این فرم وجود دارد که اطلاعات کامل تری در دسترس قرار می دهد.


در لیست دانش آموزان شما امکان جستجو بر اساس اطلاعات مختلف از جمله نام، شماره دانش آموزی، شغل پدر، تاریخ ثبت نام و … را دارید و با یافتن دانش آموز مورد نظر به راحتی وارد پرونده دانش آموز شده و کلیه اطلاعات و امکانات را مشاهده خواهید نمود.