پرش لینک ها

درباره کارتریج کوانتوم

مدیریت طول عمر توسعه یافته (EDLM)

متفاوت از گزارش های رسانه ای ارائه شده در ویژگی گزارش دهی پیشرفته، ویژگی ELDM برای بررسی صحت کارتریج هایی طراحی شده است که در آرشیو بلند مدت یا DR قرار دارند و دیگر به عنوان بخشی از شرایط معمولی مورد دسترسی قرار نمی گیرند.
سیاست حفاظت از اطلاعات به طور متداول نیازمند کارتریج های رسانه ای است تا برای چندین سال حفظ شوند. اگرچه tape کوانتوم دارای فرمت قابل اطمینانی است و داده های در هنگام نوشته شدن تایید شده اند، اما اتفاقات مختلفی در طی سال ها رخ می دهد. یک کارتریج ممکن است به طور اشتباه مدیریت شود، در محیط نامناسبی قرار گیرد و غیره. مدیریت طول عمر توسعه یافته می تواند اطمینان دهد که داده های نگهداری شده در آرشیو/ حفاظت بلند مدت، در موقع نیاز در دسترس قرار دارند.
استفاده دیگر از این ویژگی، پشتیبانی از بازگشت رسانه های چرخشی به کار است. براساس سیاست های حفاظتی، برخی کارتریج ها تنها ممکن است نیازمند ذخیره سازی آفلاین برای مدت زمان های نسبتاً کوتاه باشند. در اغلب موارد، این کارتریج ها به کار خود باز می گردند. مشتریان می توانند از ویژگی EDLM برای اسکن این کارتریج ها استفاده کنند، پیش از این که به خط تولید باز گردند و از قرارگیری یک کارتریج نامناسب در تولید جلوگیری کنند.
مشتریان برای استفاده از ویژگی EDLM، پارتیشن مدیریت شده توسط library را راه اندازی می کنند (ویژگی Partition در استفاده از EDLM الزامی است). سپس tape ها به درون این پارتیش خاص مدیریت شده توسط library وارد می شوند. آنگاه کاربر می تواند اسکن این کارتریج را زمان بندی کند. سه سطح از اسکن وجود دارد: اسکن سریع، اسکن معمولی و اسکن کامل. هر اسکن سطح بررسی صحت رسانه را افزایش می دهد؛ همچنین زمان مورد نیاز برای بررسی رسانه را نیز افزایش می دهد. iLayer گزارش های EDLM را ارائه می کند که شامل اطلاعاتی درباره هر کارتریج در پارتیشن EDLM است. اطلاعات ارائه شده دربرگیرنده ID کارتریج، مکان، زمان/ تاریج جدیدترین تست ها، ID درایو مورد استفاده برای تکمیل تست و نتایج تست (قرمز، زرد و سبز) است. همچنین فیلترهایی وجود دارد که برای سفارشی کردن گزارش های تست قابل استفاده هستند.
ویژگی EDLM با نرم افزار Quantum StorNext® Storage Manager یکپارجه می شود و به کاربران Storage Manager اجازه می دهد تا سیاست های اسکن و مهاجرت داده ها از کارتریج های مشکوک به کارتریج های جدید را خودکار کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره کارتریج کوانتوم، از طریق لینک ارتباط با ما با کارشناسان فروش فنا صحبت کنید.

ویژگی EDLM را در این از فنا پست بخوانید
ویژگی EDLM اطمینان می دهد که داده های آرشیو شده در موقع نیاز در دسترس قرار دارد. گزارش های تصویری، شناسایی وضعیت کارتریج های tape را ساده می کند.