پرش لینک ها

مزایای tape Library کوانتوم

در دنیای امروز حفاظت و ذخیره سازی بلند مدت داده از هر زمانی مهمتر است
چند دهه است که تکنولوژی تیپ (tape) برای نگهداری و حفاظت از داده استفاده می شود و امروز بیشتر از همیشه بهترین انتخاب برای ذخیره سازی بلند مدت داده است. نه تنها این، بلکه tape به عنوان بخش کلیدی زیرساختهای ابری ظهور کرده است. بزرگترین دیتاسنترها در دنیا از این تجهیزات استفاده میکنند و میزان مصرف آنها از آن رو به افزایش است.
مشتریان ما با چالش ذخیره سازی حجمی در حد پتابایت و اگزابایت از داده های بدون ساختار (از جمله ویدیوها، عکسهای با کیفیت بالا، داده های IOT، داده های تحقیقاتی، و به طور کلی موارد بسیار باارزش) روبرو هستند که نیاز دارند آنها را برای چند ده سال نگهداری کنند.
به علاوه در سازمان های بزرگ مدیران ارشد و دپارتمان های IT با تهدیدات باج افزارها مواجه هستند. از آنجایی که تیپ (tape) یک تکنولوژی ذخیره سازی آفلاین است، میتواند حفاظت موثری در برابر باج افزارها و بدافزارها ایجاد کند. در این راستا شرکت فنا، به فروش کوانتوم مشغول است.

Tape Library کوانتوم مزایای زیادی دارد.

راهکار Tape Library کوانتوم است!

سیستم های ذخیره ساز tape سری کوانتوم scalar توسط ده ها هزار مشتری در سراسر دنیا استفاده میشوند و ذخیره سازی بلند مدت آنها را برای برآورده کردن اهدافشان و برای رسانه های دیجیتال و آرشیو تصاویر تامین میکند.
سیستم تیپ کوانتوم میتواند به کوچکی چند نوار در رک باشد، یا میتواند از اندازه یک رک کامل شروع کند و در حدی بیشتر از یک کامیون رشد کند! سیستم تیپ scalar کوانتوم بهترین فشردگی داده را با کمترین قیمت به ازای هر ترابایت در بین ذخیره سازهای بازار ارائه میدهد.
مدیریت این تیپ ها کار ساده ای نیست. به همین دلیل است که کوانتوم میتواند محیط تیپ شما را به عنوان بخشی از خدمات ابری (cloud) خود بر عهده بگیرد. بنابراین شما میتوانید صرفه ی اقتصادی تیپ کوانتوم را بدون دردسرهای مدیریتی درک کنید.