فنا
شرکت فراناب افزار آریا

معرفی Cyberoam|نماینده فروش فایروال سایبروم با لایسنس

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۹

 معرفی سایبروم

معرفی سایبرومامروزه مقابله با تهدیدات روز افزون و پیشرفته در دنیای اطلاعات از قبیل انواع آلودگی های خواسته یا ناخواسته، خطرات داخلی و خارجی و پیچیدگی مدیریت آنها، دغدغه هر سازمان دولتی و یا بنگاه اقتصادی می باشد .
واحد شبکه و امنیت شبکه شرکت مهندسی فنـــــا در راستای حل مشکلات جاری امنیت شبکه های سازمانی در ابعاد مختلف، به بررسی راهکار های چند لایه، یکپارچه، مطمئن و مقرون به صرفه مبتنی بر آخرین استاندارد های معتبر بین المللی پرداخته است. لذا پس از بررسی و کسب تجربیات لازم، از بین محصولات موجود نسبت به انتخاب یک نمونه متناسب و کارامد اقدام نموده و “سیستم یکپارچه مدیریت تهدیدات سایبروم” را با لایسنس معتبر و خدمات پس از فروش به سازمان شما پیشنهاد می کند.

 

 

 

دستگاه هاي مديريت يكپارچه تهديدات سایبروم

دستگاه هاي مديريت يكپارچه تهديدات سایبروم دستگاه هاي مديريت يكپارچه تهديدات و امنیت فایروال سایبروم، جهت پاسخگویی به نيازمندی های مربوطه در سازمان ها، شرکت ها، مراکز دولتی و آموزشی طراحی گردیده است. نمایندگی سایبروم ارائه دهنده مجموعه ای از برترین راهكارها و حفاظت دولايه‌ در مقابل تهديدات سایبری میباشد.

 

ضمن آنكه روش منحصر بفرد كاربر محور آن كه سطحي بي‌مانند از كنترل را همراه با انعطاف‌پذيري و سادگي مديريت ارائه مي‌دهد، به عنوان مكملي بر اين راهكارها به شمار مي‌آيد و اين، سيستم مديريت يكپارچه را بسيار كارآمد مي‌نمايد.

نمایندگی سایبروم فنا نماینده فروش فایروال سایبروم با لایسنس است. جهت خرید سایبروم و استعلام قیمت Cyberoam فروش سایبروم و خدمات پس از فروش سایبروم با ما تماس بگیرید.

 

 

 

سامانه دولایه سایبروم

سامانه دولایه سایبرومسامانه امنيتي دولايه‌اي Cyberoam همراه با لايه‌هاي دروني و بيروني خود، امنيت كامل اينترنت را به سازمان ها ارائه مي‌نمايد.
سامانه پالايش محتوا همراه با سامانه جلوگيري از نفوذ شكل دهنده لايه دروني بوده و ميزان روبرو شدن سازمانها با حملات را كاهش مي‌دهند. فايروال، VPN، مسدود كننده‌هاي جاسوس‌افزار، سيستم جلوگيري از كلاه‌برداري، ضدويروس و ضدهرزنامه در سطح دروازه ورود، لايه بيروني Cyberoam را سازمان داده و ضمن پاسداري از شبكه در برابر تهديدات اينترنتي، حفاظت دولايه بسيار كارآمدي را ارائه مي‌نمايند.

 

 

 

سياست هاي كاربر محور سایبروم

سياست هاي كاربر محور سایبرومرشد طبيعت كاربر محور تهديدات اينترنتي و نياز به كنترل گرايشات افراد به منظور مديريت كامل تهديدات سبب ناكارا شدن سياست هاي كلي و نيز سياست هاي مبتني بر IP شده‌اند. چنين سياست هايي، امكان همراهي با جهان مبتني بر حركت را ندارند كه در آن آدرس هاي IP به صورت پويا تخصيص مي‌يابند.
سياست هاي كاربر محور Cyberoam، بر اساس تخصيص پوياي IP عمل نموده و از اين راه باعث اطمينان از اعمال سياست هاي امنيتي در حين جابجايي كاربران مي‌گردد. در اين راستا از كنترل هايي هوشمند جهت ارائه سطح مورد نياز حفاظت هر كاربر در محيطهاي ارتباطي با‌سيم يا بي‌سيم استفاده مي‌گردد.
فايروال VPN در این دستگاه، توسط كنترل مباتنی بر کابر، تخصيص و مديريت انواع سياست ها را راحت نموده و باعث کم شدن اتفاقات نشات گرفته از سعي و خطا در تعيين سياست ها میشود. در این راستا سطح بهتری از امنیت ارائه خواهد شد.

مشتریان ما