پرش لینک ها

پلتفرم iLayer

پارتیشن بندی از یکپارچگی tape پشتیبانی می کند و هزینه های سرمایه گذاری و عملیاتی را کاهش می دهد.

یک راه کاهش هزینه های سرمایه گذاری و عملیاتی، یکپارچه کردن چندین عملیات بک آپ گیری در یک library است. یکپارچگی tape مزیت های زیاد بازگشت سرمایه را با کاهش هزینه های نگهداری، کاهش هزینه های مصرف برق/ سرمایش و صرفه جویی در زمان مدیریت را ارائه می کند. بازگشت سرمایه در بیشتر پروژه های یکپارچه سازی کمتر از یک سال است.
کارکرد دیگری که یکپارچه سازی را امکان پذیر می سازد، پارتیشن بندی است- توانایی ایجاد یک library فیزیکی برای این که همانند چندین library منطقی برای برنامه های خارجی به نظر برسد. پارتیشن بندی سبب می شود که کار پشتیبانی از چند گروه کاری، برنامه های مختلف بک آپ گیری و فناوری های مختلف درایو و رسانه برای library ساده شود. همچنین پارتیشن بندی در زمان افزودن یک لایه دیسک به بک آپ ارزشمند است چرا که زوج کردن یک بخش از library با دیسک برای امور با عملکرد حیاتی ساده را ساده می کند و در عین حال به بخش های دیگر library اجازه می دهد تا داده های بک آپ را به طور مستقیم از میزبان ها دریافت کنند.
همانطور که در مقاله پیشین در رابطه با بررسی تجهیز کوانتوم اسکالار 1600 بیان شد، ویژگی منحصر به فرد مجوز پارتیشن بندی Scalar i6000، توانایی در ایجاد یک پارتیشن مدیریت شده توسط library است که ادغام خودکار رسانه library (LAMP) را امکان پذیر می سازد. ویژگی LAMP تامین اسلات ها و رسانه ها برای پارتیشن های موجود library را بدون نیاز به پیکربندی برنامه بک آپ ساده می کند و در زمان مدیر سیستم نیز صرفه جویی می کند.
در رابطه با پارتیشن بندی، پشتیبانی ترکیبی از فناوری است که دربرگیرنده ترکیبی از نسل های مختلف رسانه و درایو (LTO-2 تا LTO-6) یا گزیته های مختلف اتصال (SCSI، کانال فیبر و SAS) در یک library است. پشتیبانی از ترکیبی از فناوری ها به کاربران نهایی اجازه می دهد تا ارزش سیستم های قانونی خود را بازیابی کنند و در عین حال از مزیت فناوری ها و استراتژی های جدیدتر یکپارچه سازی بهره ببرند.
پشتیبانی بومی و یکپارچه و رسانه ترکیبی برای کاربران انتهایی به منظور دستیابی به حداکثر بهره وری از یکپارچگی از اهمیت زیادی برخوردار است. در صورتی که نرم افزار کنترل library خارجی می بایست خریداری، نصب یا مدیریت شود، هزینه های دستیابی و عملیاتی به طور چشمگیری افزایش می یابند. ویژگی پارتیشن بندی iLayer از حداکثر 16 پارتیشن برای ادغام پروژه های کوچک و بزرگ بر روی یک library پشتیباتی می کند. هر پارتیشن از قابلیت های پلتفرم iLayer همانند failover کنترل و مسیر داده ها بهره می برد.
پلتفرم Scalar library iLayer مربوط به شرکت نمایندگی کوانتوم سطح بندی صنعتی از عملکرد را برای tape library ها ارائه می کند و فرآیند حفاظت از داده های کاربران انتهایی را بهبود می دهد. در این لینک میتوانید درباره تکنولوژی iLayer در tape library کوانتوم بیشتر بدانید . ویژگی مدیریت پیشرفته Scalar به مدیران کمک می کند تا نصب، راه اندازی، ارتقاء و عیب یابی library و پشیبان گیری از آن را به طور ساده تر و سریع تر انجام دهند. آن ها ابزارهای یکپارچه ای را برای کمک به اجرای سریع تر فرآیند بک آپ گیری ارائه می کنند. iLayer نظارت/ هشداردهی و عیب یابی فعالانه، ویژگی های متعدد امنیتی، حمایت از ادغام tape، ارزیابی صحت و عملکرد درایو و حفاظت از داده ها در برابر رسانه های نامناسب را فراهم می کند. در نهایت، libraryهای Scalar در زیرساخت دیسک موجود به خوبی یکپارچه می شوند.