پرش لینک ها

کوانتوم LTO Ultrium

سازگاری با نیازهای بازار گسترده

دلایل انتخاب کوانتوم LTO Ultrium Media

1. Quantum LTO Ultrium Media مطابق با بالاترین استانداردهای صنعتی برای تضمین کیفیت و اطمینان ساخته شده است و عملکرد و دوام زیادی را تضمین می کند که در بکاپ گیری های اصلی یا آرشیو سازی بلند مدت به کار گرفته می شود.
2. مطابق با کنسرسیوم LTO، Quantum متعهد شده است تا پلتفورم LTO را به طور مداوم توسعه دهد. نظارت بر کیفیت رسانه جامع Quantum و قابلیت همکاری گسترده آن سازگاری میان پلتفورمی، عملکرد بهینه و قابلیت اطمینان را تضمین می کند، حال فرقی نمی کند از Quantum tape drive استفاده کنید یا سخت افزارهای دیگر سازگار با LTO را به کار گیرید.
3. Quantum LTO Ultrium Media با تمامی ابزارهای تحلیل یکپارچگی رسانه سازگار است. شما می توانید سطح دیگری از حفاظت را در سرتاسر طول عمر داده های خود از طریق ویژگی های Advanced Media Usage Report و Extended Data Life Management (EDLM) موجود در Quantum LTO Ultrium media را اضافه کنید. تحلیل رسانه و گزارش های استفاده چشم اندازی از وضعیت رسانه برای کل media pool استفاده شده در یک tape library خاص را فراهم می کند، حتی آن هایی که در استوریج خارج از سایت قرار دارند. EDLM ویژگی منحصر به فرد اتوماسیون Scalar است که برای اطمینان از یکپارچگی رسانه کارتریج های قرار گرفته در آرشیوهای بلند مدت یا استوریج طراحی می شود که دیگر در عملیات های معمولی به کار گرفته نمی شوند. هنگامی که داده های حیاتی در نظر گرفته می شوند، این نکته اهمیت پیدا می کند که رکورد کاملاً سالمی از رسانه خود در اختیار داشته باشید.
4. کارتریج های رسانه LTO Ultrium Write Once, Read Many (WORM) برای سازگاری با الزامات و مقرارت در دسترس قرار دارند. کارتریج های WORM در ترکیب با رمزنگاری 256 بیتی AES در درایوهای LTO-8، LTO-7، LTO-6، LTO-5 و LTO-4، به صورت فیزیکی از نوشتن مجدد داده ها یا دستکاری آن ها با یک بار نوشتن بر روی درایو جلوگیری می کند و راهکاری مطمئن، دقیق و مقیاس پذیر برای یکپارچگی داده ها فراهم می کند.
5. ارائه رسانه Quantum LTO از استراتژی جامع بکاپ گیری، بازیابی و آرشیوسازی پشتیبانی می کند. هنگامی که از رسانه و سخت افزار Quantum استفاده می کنید، به اطمینان افزوده بیش از 30 سال تجربه ذخیره سازی و سرویس دهی مربوط به راهکار دست می یابید. برای خرید کوانتوم با ما تماس بگیرید.

صرفه جویی در زمان و هزینه با استفاده از سرویس های ارزش افزوده و تکمیلی Quantum

Quantum فرآیندهای بیشتر و تست های کیفی را بر روی رسانه داده LTO Ultrium انجام می دهد که تعهد مداوم ما را برای ارائه رسانه LTO با بالاترین کیفیت نشان می دهد. Quantum Certification بر پنج معیار کلیدی کاربر تمرکز می کند: ظرفیت، نرخ انتقال، servo و مشخصات رسانه سبز همراه با تاکید ویژه بر تست ماندگاری داده های نوشته شده.
آیا تا به حال مدت زمان زیادی را صرف بازگشایی، برچسب زنی و بارگذاری رسانه ها در library صرف کرده اید؟ چه دلیلی دارد که منابع IT را بابت بازگشایی باکس ها و برچسب زمانی کارتریج های تلف کنیم؟ داده ها و زمان شما ارزش زیادی دارند. ما این مساله را درک می کنیم.
• به Quantum اجازه دهید تا کارتریج های داده های شما را همراه با برچسب بارکد درخواستی مطابق با طرح و رنگ مورد نظر علامتگذاری کند. با این کار آن ها آماده بارگذاری در library هستند.
نیازی به کارتریج اضافی نیست. ما library packaging را برای صرفه جویی در زمان پیشنهاد می دهیم.
• این گزینه بسته بندی اقتصادی از کارتریج ها در طی حمل و نقل و ذخیره سازی بدون نیاز به موارد اضافی کارتریج جلوگیری می کند. این کار دسترسی سریع تر به کارتریج ها را امکان پذیر می سازد تا بارگذاری در درون اسلات ها/ tray های اتوماسیون تسریع شود و در نتیجه منجر به اتلاف کمتر می گردد.
برچسب زمانی بارکد را با بسته بندی library ترکیب کنید و صرفه جویی بیشتری در زمان انجام دهید.