فنا
شرکت فراناب افزار آریا

سرا (سامانه راهبری آموزش)

نرم افزار آموزشگاه آزاد سرا با ارائه امکان تعریف سطوح ساختار آموزشی بدون محدودیت مناسب جهت آموزشگاه های آزاد است. همچنین این سیستم مدیریت آموزشگاه، سیستمی جامع جهت مدیریت آموزش و آموزشگاه ها است که جهت استفاده آموزشگاه زبان نیز مناسب است.

مشخصات محصول

نرم افزار آموزشگاه آزاد سرا با ارائه امکان تعریف سطوح ساختار آموزشی بدون محدودیت مناسب جهت آموزشگاه های آزاد است. همچنین این سیستم مدیریت آموزشگاه، سیستمی جامع جهت مدیریت آموزش و آموزشگاه ها است که جهت استفاده آموزشگاه زبان نیز مناسب است. این نرم افزا با امکان برگزاری آزمون تعیین سطح امکانات مورد نیاز نرم افزار آموزشگاه زبان را فراهم می سازد. این نرم افزار با هدف آسان سازی مدیریت امور بخش های مختلف یک آموزشگاه تولید شده است. با توجه به طراحی تحت وب این نرم افزار شما می توانید در فضای اینترنت و یا اینترانت (شبکه داخلی) در هر زمان و از هر مکان به امور کاری خود رسیدگی و یا گزارش های متنوع از آن استخراج کنید. در این سامانه کلیه امور مربوط به جذب و ثبت نام دانش آموزان، دریافت و پرداخت های مالی، پذیرش، صدور انواع کارنامه، مدیریت شیوه نامه ها، کلاس، دوره، ترم، درس، رشته و برگزاری و چاپ آزمون، بانک سوالات، ارتباط با دستگاه های تصحیح اوراق OMR، مدیریت و پیگیری امور پشتیبانان و مشاورین، سوابق دانش آموزان، پیام رسان داخلی، ارسال SMS و ایمیل جمعی، مدیریت محتوای وب سایت، انواع گزارش های مدیریتی و ده ها ویژگی کاربردی دیگر مکانیزه شده است.
سیستم مالی نرم افزار سرا طبق مطلبی که در صفحه معرفی سرا منتشر کردیم، با ارائه امکاناتی جهت مدیریت اطلاعات مالی افرادی که در موسسه آموزشی ثبت نام می نمایند و نیز مدیریت هزینه های موسسه آموزشی با مدیریت پرداخت های نقدی، فیش های بانکی، پرداخت های از طریق دستگاه کارتخوان، چک ها، اقساط، و یاد آور هایی جهت موعد سر رسید چک ها و اقساط این امکان را فراهم می کند که مدیریت مالی موسسه آموزشی ساده تر انجام پذیرد.

سامانه راهبری آموزش سرا را در این صفحه به شما معرفی می کنیم.

نرم افزار سرا با امكانات متنوع و كاربردي و با هدف افزايش كارايي و بازده موسسات آموزشي طراحي شده است. كليه زيرسيستم هاي اين نرم افزار بر پايه ي يك بانك اطلاعاتي متمركز و واحد بنا شده است و در عين حال كه كليه بخش هاي مديريتي يك موسسه آموزشي را پوشش مي دهد، قابليت جداسازي و استفاده از ماژول هاي مورد نياز موسسات با توجه به نوع عملكرد آن ها نيز وجود دارد. زيرسيستم هاي اصلي نرم افزار در تصوير فوق نمايش داده شده اند. هركدام از رنگ ها در تصوير نشان دهنده ي دسته اي از زير سيستم ها است كه در جدول زير توضيحات رنگ بندي ها نمايش داده شده است.
سبز روشن اين بخش ها شاكله ي اصلي نرم افزار را تشكيل مي دهند و بدون آن ها كار با اين نرم افزار مقدور نمي باشد.
سبز تيره ماژول هايي كه بسته به نياز موسسات و ارگان هاي آموزشي قابل انتخاب مي باشند.
آبي در صورت استفاده از نرم افزار بر روي بستر اينترنت، براي موسسات آموزشي كاربردي تر خواهند بود.
كليه اطلاعات و دسترسي هاي اين زيرسيستم ها قابل تفكيك براي شعبه هاي مختلف يك مجموعه ي آموزشي بوده و در عين حال توان گزارش گيري از اطلاعات سيستم به صورت مجزا براي هر شعبه و تجميعي براي كليه شعب در اختيار مدير موسسات آموزشي مي باشد.

در صورتي كه شما قبلا سيستم مديريت آموزش سرا را تهيه نموده ايد و اكنون قصد تصميم گيري براي ارتقاي نرم افزار خود به نسخه جديد را داريد و يا اين كه با نرم افزار آشنا نيستيد و مي خواهيد با ما‍ژول هاي اين سامانه مديريتي آشنا شويد مي توانيد از نسخه ي آزمايشي سرا استفاده نماييد.

درج نظر

پاسخی بگذارید

مشتریان ما