پرش لینک ها

Quantum Scalar i6

کارآمد، هوشمند و در مقیاس سازمانی

Scalar® i6 tape Library بیشترین تراکم ذخیره سازی را در اتوماسیون LTO ارائه می کند و تا 24 PB در یک رک 19 اینچی استاندارد قابل افزایش است و کمترین قیمت را به ازای هر گیگابیت در داخل یک رک ارائه می کند. ویژگی های یکپارچه iLayer™ همانند بررسی صحت داده های مبتنی بر سیاست، انتقال خودکار در داخل Library و مانیتورینگ و گزارش دهی در عمق سیستم اطمینان می دهد که محتوای ارزشمند در هنگام نیاز در دسترس قرار دارد و Scalar i6 را به بهترین انتخاب برای بخش هایی که تقاضای آن را دارند تبدیل می کند. بنابراین iScalar به دلیل این که سهم قابل توجهی از بازار اتوماسیون LTO را در اختیار دارد قابل اطمینان است. این محصول را می توانید از نمایندگی کوانتوم فنا تهیه نمایید.

iScalr i6 چیست؟

Scalar i6 یک library tape هوشمند است که برای مراکز داده سازمانی و پرتقاضا ترین بخشهای کاری طراحی شده است نرم افزار iLayer زمان مدیریت را کاهش می دهد و زمان بیداری (آپ تایم) سیستم را بهبود می بخشد. همچنین با استفاده از رابط کاربری تصویری پیشرفته و جدید آن، امور مدیریتی به طور مناسب تری خودکار می شوند و در زمان کاربر صرفه جویی می کنند. با افزایش ظرفیت تا حداکث 24 PB در داخل یک رک 19 اینچی (9.6 PB بدون فشرده سازی)، Scalar i6 به طور ایده آل برای دستیابی به محتوای ارزشمند رسانه، فیلم نظارت تصویری و بایگانی غیرساختاری داده ها مناسب هستند. همچنین ویژگی های بسیار کارآمدی همانند بهترین تراکم ذخیره سازی و منابع تغذیه دارای گواهی 80 PLUS®، فضای مراکز داده را کاهش داده و هزینه های ذخیره سازی بلند مدت، پاور وسیستم های خنک کننده را به حداقل می رسانند.

مزایای ویژه Quantum Scalar i6

حداکثر کردن کارآیی Quantum Scalar i6

Scalar i6 کارآمدترین library tape براساس زمان، فضا، قدرت و نیازهای سرمایشی در بازار است. نرم افزار بروز مدیریت iLayer اموری چون گزارش سازی را خودکار می کند و با استفاده از وب سرویس های RESTful به سادگی قابل سفارشی شدن است و زمان مدیریت library را به حداقل می رساند. با توجه به بالاترین تراکم رک در بازار، حداکثر تا 24 PB را در یک رک 19 اینچی ارائه می کند (9.6 PB بدون فشردگی)- Scalar i6 تاثیر مراکز داده شما را کاهش می دهد درحالی که منابع تغذیه دارای گواهی 80 PLUS توان و نیازهای سرمایشی را کاهش می دهند و در هزینه های عمیاتی صرفه جویی می کنند.

حداقل کردن زمان از کار افتادگی Quantum Scalar i6

Scalar i6 دارای مجموعه جامعی از ویژگی های دارای قابلیت دسترسی بالا به منظور اطمینان از این موضوع است که سیستم در حالت عملیاتی، قابل دسترسی باقی بماند و منابع تغذیه اضافی و failover مسیر (برای کنترل رباتیک و مسیر داده) تحمل خطای مورد نیاز در یک سیستم سازمانی را فراهم کند. علاوه بر این، هوشمندی اینجاد شده در داخل نرم افزار iLayer سطح بالاتری از دسترسی به عنوان ویژگی های پیشرفته ای چون نظارت زیست محیطی و توان، عیب یابی فعالانه و گزارش دهی را فراهم می کند، به روندها سرعت می بخشد و به کاربران درباره مسائل بالقوه پیش از بروز خطا اطلاع رسانی می کند- کنترل فعالانه سیستم library را برای اطمینان از حداکثر بیداری امکان پذیر می سازد.

تضمین صحت و امنیت داده ها Quantum Scalar i6

ویژگی های هوشمند موجود در Scalar i6 اطمینان می دهد که داده های ذخیره شده برای نگهداری بلند مدت، در یک وضعیت قابل قرائت به صورت امن و حفاظت شده باقی می مانند. مدیریت طول عمر توسعه یافته (EDLM) بررسی صحت مبتنی بر سیاست را به منظور اطمینان از داده های ذخیره شده بر روی tape را اجرا می کند. هنگامی که با برنامه های مدیریت هوشمند داده ها مانند Quantum StorNext® ترکیب می شود، محتوای موجود بر روی tape های مشکوک می تواند به طور خودکار به یک tape جدید مهاجرت کنند و به مجموع سطوح صحت داده ها توسط سیاست های تعریف شده توسط کاربر دست یابند. جهش (انتقال) فعال مواردی چون جهش حفاظت شده، خودکار و درون library ای برای ذخیره سازی بلند در راستای حفظ امنیت مرکز داده ارائه می کند. ویژگی EDLM میتواند در بخش های جهش فعال (Active Vault) کار کند و اطمینان دهد که محتوای جهش یافته در زمان نیاز قابل دسترسی باقی بماند. ویژگی های امنیتی دیگری چون رمزنگاری AES 256-bit همراه با library هی set-and-forget- مدیریت کنترل شده کلید و اطلاع رسانی های حذف واسط، اطمینان می دهند که محتوای ارزشمند از دسترسی غیر مجاز در امان باقی مانده است.

مدیریت رشد داده ها Quantum Scalar i6

Scalar i6 دارای طراحی ماژولار است که افزودن اسلات های ذخیره سازی را برای رشد ظرفیت و درایوها برای کارآیی بیشتر ساده می کند. هر ماژول 6 یونیته از حداکثر سه tape درایو، LTO با ارتقاء کامل و 100 اسلات ذخیره سازی برای حداکثر 3 PB ذخیره سازی به ازای هر ماژول پیشنهاد می کند. مجوز دهی اسلات براساس ظرفیت مورد تقاضا (CoD) در افزایش 25 اسلاتی، سطحی از ذخیره سازی جزئی را برای کمک به مدیریت بهتر هزینه ها و ذخیره سازی در یک رویکرد پرداخت به ازای رشد (pay-as-you-grow) فراهم می کند و ظرفیت را از 1500 TB تا 24 PB براساس ظرفیت فشرده LTO-8 افزایش می دهد. همچنین کاربران می توانند در هزینه ها با استفاده از اسلات های غیر مجاز با ویژگی های اضافی جهش فعال برای انتقال امن صرفه جویی کنند.