پرش لینک ها

گزینه های جدید برای XG Firewall

با XG Firewall نسخه 18، گزینه های بسیار متنوعی برای ارتقا وجود دارد که می توانید با بهره گیری از آنها، محافظت از شبکه، عملکرد و قابلیت های مدیریتی خود را به میزان قابل توجهی ارتقا دهید. با ما همراه شوید تا با گزینه های جدید برای XG Firewall آشنا شوید.

بالا بردن حفاظت با سوفوس

آیا شما Sophos Sandstorm protection دارید؟ باید داشته باشید.
Sandstorm Protection به عنوان یک افزونه اشتراکی (غیر رایگان) در دسترس است و همچنین بخشی از بسته های “Plus” ما یعنی EnterpriseGuard Plus و FullGuardPluse است. اگر در حال حاضر Sandstorm را به عنوان جزئی از لایسنس خود ندارید، جهت سفارش می توانید به نمایندگی سوفوس فنا مراجعه کنید – هزینه آن بسیار کمتر از آن چیزی است که فکر می کنید. در حقیقت ما این Protection فوق العاده مهم را بسیار مقرون به صرفه کرده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که همه می توانند از آن بهره مند شوند.
می توانید به سرعت بررسی کنید که آیا از قبل مجوز Sandstorm را برای XG Firewall خود دارید یا خیر: برای اطمینان از این موضوع، در کنسول وارد سربرگ License در قسمت Administration شوید. چنانچه این Protection را نداشتید، در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام نمایید. Sandstorm شبکه شما را در برابر تهدیدات مهم، مانند باج افزارهای امروزی و دیگر تهدیدات پیشرفته محافظت می کند.
اگر از قبل Sophos Sandstorm Protection را دارید، باید در اسرع وقت XG Firewall را به نسخه 18 ارتقاء دهید تا از مزایای تکنولوژی های جدید محافظتی موجود در Sandstorm بدون هیچ هزینه اضافی بهرمند شوید. تجزیه و تحلیل ایستای Threat Intelligence، مجهز به هوش مصنوعی جدید، تا حد زیادی روی محافظت از تهدید Zero-Day که Sandstorm ارائه می کند توسعه داده شده. از چندین مدل یادگیری ماشین جهت اقدام مناسب در چند ثانیه و قرنطینه باج افزارها و حملات دیگری که تا کنون دیده نشده است، قبل از اینکه وارد شبکه بشوند استفاده می کند. همچنین گزارش کاملی از ورود فایل های مشکوک و مخرب به شبکه ارائه می کند که هیچکس نباید از آن بی بهره باشد.

ارتقاء به SD-RED با سوفوس

مشتریان جدیدی که برای اولین بار XG Firewall را خریداری و مستقر می کنند، اطمینان حاصل کنید که می توانید با خرید یکی از بسته های نرم افزاری Sophos Plus ( EnterpriseProtect Plus یا TotalProtect Plus) از همان ابتدا از این محافظت چند لایه عالی بهره مند شوید.

ارتقاء سری های XG و TLS inspection

سال گذشته، ما مدل های جدید XG 86 [w] و 106 [w] را با RAM اضافه شده به سری XG معرفی کردیم تا برای XG Firewall v18 و تمام قابلیت های جدیدی که ارائه می دهد، آماده باشند. اگر در حال استفاده از مدل های قدیمی 85/105 در جایی هستید، اکنون زمان مناسب برای ارتقاء به یک مدل جدیدتر و استفاده از تمام قابلیت های جدید بسیار خوب در نسخه 18 می باشد.
از طریق بازرسی ساده و موثر ترافیک رمزگذاری شده با پشتیبانی از پروتکل TLS 1.3 در معماری جدید Xstream، اینک ممکن است زمان مناسبی برای تعویض سخت افزارهای قدیمی باشد تا بواسطه فعال کردن TLS Inspection روی جریان های مهم ترافیک، حفاظت و دید بهتری با XG Firewall v18 بدست آورید. TLS inspection برای استفاده کامل از ویژگیهای Sandstorm Threat Intelligence ذکر شده در بالا بسیار مهم است، زیرا بسیاری از فایل ها اکنون از طریق اتصالات رمزگذاری شده بارگیری می شوند.

ارتقاء به SD-RED

در ماه آوریل، ما دستگاه های جدید SD-RED را معرفی کردیم. اگر سال های متمادی یکی از دستگاه های RED 15 یا RED 50 را استفاده می کنید یا هنوز به دستگاه های قدیمی تر تکیه دارید، اینک ممکن است زمان آن باشد که زیرساخت شبکه خود را با یکی از مدل های جدید موجود که به لحاظ عملکرد، انعطاف در اتصال و گزینه های اضافی برای منبع تغذیه پیشنهاد می شود تعویض کنید.

ارتقاء به SD-RED در سوفوس

 

سوفوس Central

مدیریت و گزارش دهی Sophos Central برای تمام همکاران و مشتریان فایروال XG سوفوس رایگان است. علاوه بر قابلیت گزارش دهی رایگان،
ما اخیرا امکانی را برای مشتریان خود فراهم کرده ایم تا ذخیره سازی گزارش از فایروال خود را توسعه دهند تا بتوانند گزینه های گزارش گیری تاریخچه ای خود را با حفظ داده های مربوط به فایروال در فضای ابری به میزان قابل توجهی افزایش دهند که این کار با استفاده از ابزارهای جدید و منعطف گزارش گیری در سوفوس Central امکان پذیر است.

سوفوس Central

اطمینان حاصل نمایید که تمامی فضای مورد نیاز برای ذخیره گزارش ها را در اختیار دارید. به این منظور می توانید از ماشین حساب مخصوص به storage استفاده کنید (convenient storage calculator). این ماشین حساب تمامی داده های مربوط به ترافیک شبکه شما را با گزارش های مورد نظر تطبیق می دهد.

کار از راه دور

برای سازمان ها و کارکنانی که به صورت راه دور کار می کنند دو نکته را یادآور می شویم. اول این که ما در حال حاضر به مرز یک میلیون نصب رایگان Sophos Connect VPN client رسیده ایم و اخیراً نیز پروتکل EAP را برای نسخه v2 همراه با پشتیبانی از SSL VPN در پلتفورم های ویندوزی ارائه کرده ایم. فایروال Sophos در بین سازندگان فایروال منحصر به فرد است چرا که دسترسی از راه دور نامحدود با اتصالات VPN را ارائه می دهیم که بیشتر سازندگان دیگر برای این نوع دسترسی هزینه ای را دریافت می کنند.

کار از راه دور

 

دوم، پشتیبانی XG Firewall از Amazon Web Service (AWS) را برای سازمان هایی ارائه می دهیم که قصد دارند از زیرساخت های فضای ابری استفاده کنند. XG Firewall امنیت شبکه زیرساخت ابری را تضمین می کند که در حال حاضر از پلتفورم های AWS و Azure پشتیبانی می کند.