پرش لینک ها
سوالات متداول

مرکز کمک

شركت فرا ناب افزار آريا در دو زمينه اصلي توليد نرم افزار و امنيت شبکه و اطلاعات فعاليت مي نمايد و در اين راستا محصولات و خدمات متنوعي ارايه مي دهد. اطلاعات كامل را می توانید از وب سایت فنا www.fanaa.ir بخش “دپارتمان نرم افزار” و “دپارتمان شبکه” کسب نمایید.

ساعات کار شرکت شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷ بوده و شماره تلفن واحد پشتیبانی ۸۸۹۳۴۲۳۰-۰۲۱ می باشد. در ضمن می توانید از طریق Messeger با شناسه(ID) fanaaco در ساعات اداری و يا از طريق ايميل support@fanaa.ir با واحد پشتیبانی شرکت فنا در تماس باشید.

كيفيت ارايه خدمات هاستينگ، ارايه پشتيباني با ضريب اطمينان بالا، بستر قابل اطمينان، و سابقه ي چند ساله ي همكاري، فنا را بر آن داشت كه نمايندگي رسمي شركت هاي ايران هاست(iranhost.com) و آريانيك (aryanic.com) را اخذ نمايد و جهت ارايه خدمات با كيفيت تر اين سرويس ها را به مشتريان خود پيشنهاد نمايد. لازم به ذكر است كه شما مي توانيد از هر سرويس هاستينگ ديگري كه امكانات مورد نياز نصب نرم افزارها را تامين نمايد استفاده نماييد.

به صورت توافقی سه ماهه، شش ماهه و یکساله می باشد که به هنگام تهيه ي نرم افزار توسط شما انتخاب می گردد. در طول دوره ي پشتيباني خدماتي از جمله رفع اشكال تلفني، حضوري و از طريق ابزارهاي ارتباط از راه دور به شما ارايه مي شود.

بله، البته وابسته به نوع محصول و روابط با کشور توليد كننده ي محصول می باشد. در ضمن محصولات بین المللی شرکت فنا با لایسنس معتبر می باشد.

رزومه کاری شرکت فنا را می توانید در وب سایت این شرکت مشاهده کنید و در قسمت تقدیر و گواهی نامه ها می توانید نامه های حسن انجام کار این شرکت را ملاحظه کنید.

بله با توجه به تحت وب بودن اين نرم افزارها مي توان آن ها را هم بر روي بستر اينترنت و هم بر روي شبكه اينترانت داخلي نصب نمود. با تهیه هاست و ثبت دامین، شرکت فنا این نرم افزار را بر روی هاست مورد نظر شما نصب خواهد کرد.

بله شما می توانید بسته به نياز خود تعدادی از قسمت های نرم افزارها را خریداری کنید، اما باید توجه داشته باشید نصب برخي از قسمت ها اجباری مي باشد و به عنوان زيرساخت نرم افزار حتما بايد نصب و راه اندازي شود.

بله . شرکت فنا در كارنامه خود سابقه ارايه خدمات نصب، راه اندازي، آموزش و پشتيباني محصولات را در استان هاي مختلف ايران از جمله خوزستان، ايلام، اصفهان، لرستان، خراسان، آذربايجان شرقي و … و هم چنين شهرستان هاي اطراف تهران از جمله كرج و ورامين را دارد.

اگر بر روی بستر اینترنت از این نرم افزار استفاده می کنید، نياز به تهيه يك هاستينگ كه داراي SQL Server و پشتيباني از .NET Frameword 2.0 باشد و هم چنين براي استفاده از نرم افزار نياز به ارتباط پرسرعت با اينترنت خواهيد داشت. اگر بر روی Local می خواهید از نرم افزار استفاده نماييد، باید از يك كامپيوتر Pentium IV با حداقل حافظه ۱GB به عنوان Server استفاده نماييد.

کمک آنلاین.

وب سایت خود را بصری ایجاد ، ویرایش و سفارشی کنید
و تغییرات را فوراً مشاهده کنید. بدون کدگذاری لازم است!

ارسال تیکت

برای کمک بیشتر به تیم پشتیبانی ما مراجعه کنید.

مرکز راهنمایی

ارسال پیام

برای کمک بیشتر به تیم پشتیبانی ما مراجعه کنید.

support@fanaa.ir

تماس با ما

برای کمک بیشتر به تیم پشتیبانی ما مراجعه کنید.

02191072200